اسیلوسکوپ دستی مدل HDS-3102M-N دو کاناله 100 مگاهرتز
شما عزیزان می توانید برای سفارش محصول به شماره واتس آپ خط 09358544377 درخواست ارسال فرمائید.
توجه داشته باشید که اخرین بروزرسانی قیمت ها مربوط خرداد ماه به سال 1404 می باشد.
مشخصات فنی :
-اسکوپ دستی 100 مگاهرتز دو کاناله دیجیتال حافظهدار
-مولتی متر 4/ 33 رقمی
-2 عدد پراپ
-سرعت نمونه برداری GS/s1
-حافظه داخلی Kb 6 برای هر کانال
-20 نوع اندازه گیری اتوماتیک
-صفحه نمایشگر رنگی 3.7 اینچی
-پورتهای خروجیUSB
-فانکشن FFT
-محدوده اندازهگیری: ولتاژ AC:400V و DC:1000V
-جریان DC:10A و AC:20A
-مقاومت MΩ 40 – ظرفیت خازنی: 100μF